Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

9.07

23. Mazurska Noc Kabaretowa

Amfiteatr

START godz. 19.30
Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach –  bo chcą być BIO.  Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest „FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawiera dużo gwiazd! Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami –  Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru-Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton! Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.

W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą  m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i Grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonifikowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami. Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana! Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers. Transmisja na żywo w TV Puls.
BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

10.07

18. Wojewódzki Przegląd Rękodzieła Artystycznego

pl. Unii Europejskiej

START godz. 11.00
Kiermasz regionalnych wyrobów rękodzielniczych, kulinarnych i ekologicznych, warsztaty: kuchni tradycyjnej, zielarstwa czy rękodzielniczych, a także konkurs na „Pamiątkę Warmii i Mazur” to główne atrakcje 18. Wojewódzkiego Przeglądu Rękodzieła Artystycznego. Plenerowa impreza czerpiąca z dziedzictwa kulturowego Warmii i Mazur odbędzie się w godz. 11:00 – 17:00.
WSTĘP BEZPŁATNY

Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej Mrągowskiego Centrum Kultury [KLIKNIJ TUTAJ]

10.07

Koncert Czarka Kuczyńskiego

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku

Skwer Jana Pawła II

START godz. 19.00
Pochodzący z pełnych folkloru i rodzinnych tradycji Kurpi a obecnie mieszkający w stolicy Warmii i Mazur artysta odwiedzi miasto nad Czosem, aby zagrać na swoim brązowym ukulele i nieco większej gitarze na mrągowskim deptaku. Czarek Kuczyński, autor jednych z najmniejszych koncertów świata, wystąpi w Mrągowie wspólnie z przyjaciółmi z zespołu Brylanty i Bażanty.
WSTĘP BEZPŁATNY

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL