Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Mocne uderzenie

Weekend IV

14 lipca

Lady Pank – słońcem opętani

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 20.00
Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki wystąpi w połowie lipca w Mrągowie. Lady Pank w czwarty weekend lipca zaprezentuje swoje największe przeboje, dzięki którym wakacje 2023 staną się niezapomniane! Na trasie „Słońcem opętani” grupa podzieli się z nami swoją energią i dostarczy niezapomnianych przeżyć, bo „kiedy się zaczyna lato”… trzeba sobie pozwolić na odrobinę wrażeń!

Lady Pank to jeden z nielicznych zespołów, który pomimo wielkiego dorobku wciąż wydaje autorski materiał i szuka nowych brzmień. Ostatnia płyta, zatytułowana „LP40”, była zbiorem krótkich historii o dzisiejszym świecie, który stanął na głowie. Dziś Borysewicz, Panasewicz i spółka wracają do nas ze swoimi największymi hitami i mocą pozytywnych wrażeń.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

15 lipca

Gala Boksu Zawodowego

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 19.00
Mocne uderzenie w Mrągowie podczas Gali Boksu Zawodowego. Knockout Boxing Night 29 odbędzie się już w sobotę, 15 lipca br. w Festiwalowym Amfiteatrze nad jeziorem Czos.

W walce wieczoru polsko-polska bitwa, wyrastający na topowego polskiego półciężkiego, Jan Czerklewicz (10-1, 3KO) skrzyżuje rękawice z wielokrotnym Mistrzem Świata K1, niepokonanym, Łukaszem “Boom Boom” Pławeckim (6-0-2, 4KO)! To będzie gorąca lipcowa noc nad jeziorem Czos!

Grupa Knockout szykuje również kilka ciekawych polskich pojedynków na karcie walk. W Mrągowie kolejne swoje walki stoczą m.in. podopieczny Mateusza Masternaka, Kamil Urbański (3-0, 2KO) oraz cruiser, Artur Górski (6-1, 3KO)

Transmisja w Telewizji Polskiej.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

16 lipca

Gypsy Carnaval Pieśni i Muzyki Romskiej

pl. Unii Europejskiej

START godz. 17.00
Cygański Tabor zagości w Mrągowie. Na deskach małego amfiteatru na Placu Unii Europejskiej wystąpi zespół HITANO, który gra muzykę folkową z różnych stron świata. Każdy, kto był na ich koncercie z uśmiechem wspomina pełne energii rytmy rodem z Bałkanów, refleksyjne romskie pieśni, wesołe piosenki biesiadne, które zna prawie każdy, ale także standardy jazzowe. Mówią o sobie, że są „zespołem rodzinnym” i jedynym w Polsce, który gra i śpiewa wyłącznie na żywo.
WSTĘP BEZPŁATNY

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

Hip-Hop wakacje

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Mocne uderzenie

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend komedii

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Legendarny Piknik Country

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

Serce Mazur

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne przeboje

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowa nuta

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X