Kontakt

Biuro Festiwali w Mrągowie

Przygotowanie rocznego planu imprez w Mrągowie, współpraca z organizatorami wydarzeń kulturalno-sportowych, zbieranie statystyk dotyczących festiwali, a także maksymalne wykorzystanie festiwalowego potencjału amfiteatru nad jeziorem Czos to tylko niektóre z działań biura festiwali – interdyscyplinarnego zespołu, w  skład którego wchodzą pracownicy Mrągowskiego Centrum Kultury, Urzędu Miejskiego w Mrągowie, producenci imprez. Biuro Festiwali odpowiedzialne jest za rozwój marki Festiwalowe Mrągowo.

Biuro Festiwali w Mrągowie zostało powołanie Zarządzeniem nr 12/2022 Burmistrza Miasta Mrągowo z dnia 25 lutego 2022 r. [Kliknij tutaj]

Jego strukturę tworzą dwa zespoły: organizacyjny i komunikacyjny. To specjaliści od kultury, turystyki, sportu i promocji, doświadczeni fotografowie oraz zespoły promocyjno-komunikacyjne zewnętrznych producentów imprez w Mrągowie. Biuro Festiwali organizuje, współorganizuje lub wspiera organizacje zarówno dużych festiwali, jak i kameralnych wydarzeń w przestrzeni miejskiej.

Biuro Festiwali w Mrągowie

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo
tel. 89 544 40 95

email: biuro@festiwalowemragowo.pl
www.festiwalowemragowo.pl
www.facebook.com/festiwalowemragowo
www.instagram.com/festiwalowemragowo

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL