Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

Serce Mazur

Weekend VII

4 sierpnia

Festiwal 12 Godzin – Serce Mazur

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 19.00

Festiwal gwiazd w Mrągowie! Ania Dąbrowska w swoich największych przebojach, Bryska i HLA 4transplant oraz niezawodny i niezastąpiony Jerzy Kryszak. Wszyscy wystąpią podczas wyjątkowego koncertu, którego celem jest promocja transplantacji oraz zbiórka pieniędzy na aparaturę The OCS Heart firmy TransMedics*.

Zobacz jak połączyć wspaniałą zabawę i doskonałą muzykę z szerzeniem wiedzy o pierwszej pomocy i zbiórką środków na sprzęt ratujący życie. Zysk z całego koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dla Transplantacji. Akcje, takie jak #12GodzinDlaŻycia i #ZostawSerceNaZiemi oraz cała działalność Fundacji, nieustannie zabiegają o zwiększenie świadomości społecznej na temat przeszczepiania narządów i gotowości do dzielenia się swoim ciałem po śmierci.

* The OCS Heart firmy TransMedics to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu „wciąż bijącego” serca, co znacząco wpłynie na ilość udanych przeszczepów w regionie.

BILETY już od 0d 29 zł [KLIKNIJ TUTAJ]

5 sierpnia

Polska Noc Kabaretowa

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 19.00
Superprodukcja roku. Same premiery. W tym roku przyświeca nam jedna zasada: 0 cenzury – 100% kultury. Nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury. Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe. Kabaret Ani Mru Mru – po raz pierwszy w Polska Noc Kabaretowa, Kabaret NowakiKabaret Skeczów MęczącychKabaret ParanienormalniKabaret K2Szymon ŁątkowskiKabaret Smile poprowadzeni przez niezrównanego Bartosza Klauzinskiego. Na jednej scenie największe gwiazdy kabaretowego Hollywood w premierowej odsłonie najlepszego humoru!

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

6 sierpnia

Koncert Ghostmana – Dźwięki Duszy NA LEŻAKA

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku
Skwer Jana Pawła II

START godz. 17.00

Kameralny, relaksujący, magiczny, jedyny w swoim rodzaju koncert „DŹWIĘKI DUSZY”. W sercu Mrągowa w ramach Cykl letnich koncertów na deptaku wystąpi Ghostman, który używa głosu jako instrumentu. Tworzy muzykę na żywo, często przy pomocy loopera i efektów gitarowych. Improwizuje, bawi się brzmieniem, dynamiką, fakturą dźwięku. Jego twórczość jest intuicyjna, świeża i emocjonalna. Rodzi się na scenie, na oczach widzów. Podczas każdego występu eksperymentuje, dociera do niezbadanych wcześniej przestrzeni. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. Jednak w rzeczywistości nie zna żadnego z nich. Traktuje je jako dar, możliwość wyrażania przeróżnych emocji. W swojej muzyce łączy elementy jazzu, world music, muzyki elektronicznej oraz afrykańskiej muzyki ludowej.

UWAGA! Należy przynieść własną karimatę, poduszkę i przytulny kocyk.

WSTĘP BEZPŁATNY

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

Hip-Hop wakacje

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Mocne uderzenie

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend komedii

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Legendarny Piknik Country

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

Serce Mazur

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne przeboje

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowa nuta

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X