Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

5.08

KNOCKOUT BOXING NIGHT z TVP SPORT

Amfiteatr

START godz. 19.00
Już 5 sierpnia w Amfiteatrze Mrągowo
odbędzie się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 23. Główną atrakcją wydarzenia będzie bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy niepokonanym Kamilem Bednarkiem i boksującym widowiskowo Janem Czerklewiczem. Obaj zawodnicy po raz pierwszy wystąpią w walce wieczoru.

Pochodzący z Dzierżoniowa Kamil Bednarek (11-0, 6 KO) uznawany jest za jeden z największych bokserskich talentów ostatnich lat. Podopieczny trenera Piotra Wilczewskiego ma już na koncie zwycięstwo nad byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Javierem Macielem, a w swoim ostatnim starcie wygrał z twardym Iago Kizirią. 

Jan Czerklewicz (7-1, 2 KO) swoją przygodę z zawodowymi ringami rozpoczął od trzech występów na galach organizowanych w Stanach Zjednoczonych. W ostatnich występach, już przed polską publicznością, 24-letni pięściarz, który uwielbia ofensywny boks, wygrywał z Ondrejem Buderą i Attilą Korosem. Czeka nas znakomity polsko-polski pojedynek w walce wieczoru!

Podczas gali KBN23 kibice zobaczą w akcji również najlepszego polskiego zawodnika wagi półciężkiej Pawła Stępnia (17-0-1, 12 KO). Dla szczecinianina, który klasyfikowany jest coraz wyżej w rankingach federacji WBC i IBF, będzie to drugi tegoroczny występ. 

Kolejne zawodowe walki stoczą także niepokonany pięściarz wagi średniej Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO), najmłodszy polski pięściarz zawodowy Tobiasz Zarzeczny (1-0, 1 KO) i Kamil Urbański (1-0, 1 KO), który do swoich zawodowych występów przygotowuje się pod skrzydłami byłego mistrza Europy i wciąż aktywnego pięściarza – Mateusza Masternaka. 

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

6.08

Polska Noc Kabaretowa

Amfiteatr

START godz. 20.00
Największa kabaretowa trasa w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Śmiech będzie niósł się przez cały kraj, bo tym razem tematem przewodnim będzie…Mrągowo! Najpopularniejsze polskie kabarety sprawdzą, co słychać w mieście nad Czosem, skomentują aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzą rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zaangażowane i Szymon Łątkowski. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Zobacz Mrągowo oczami kabaretów.
BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

7.08

Koncert NAMIGU „Koncepcje bez twarzy”

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku
Skwer Jana Pawła II

START godz. 19.00
Muzyczna wędrówka, w trakcie której usłyszymy opowieść złożoną ze skrawków niedokończonych melodii, z fragmentów niedomyślonych historii, z dźwięków unoszących się w powietrzu i nie mogących znaleźć stałego miejsca. Ulotne i nienazwane elementy rozciągnięte w czasie, z nadaną im wagą i znaczeniem. Osadzone w świecie dźwiękowym nasyconym ciszą, oddechem, improwizacją i czystą emocją. Przez całość kameralnego koncertu prowadzą słuchaczy i muzyków słowa poematów miłosnych XIII w. sufickiego mistyka – Rumiego. 
NATALIA CZEKAŁA – pianino, syntezator, głos, emocje
KRZYSZTOF GUZEWICZ – handpany, instrumenty perkusyjne, elektronika, emocje
PUBLICZNOŚĆ – szepty, szumy, głosy, emocje
WSTĘP BEZPŁATNY

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL