Festiwalowe Mrągowo - weekend V

Weekend Kultur

Weekend V

 22.07

„Odczuj Ukrainę” Koncert Teatralny

Amfiteatr

START godz. 18.00
Kalush Orchestra, zwycięzca tegorocznej Eurowizji będzie gwiazdą dobroczynnego koncertu, w trakcie którego Ukraińcy chcą wyrazić swoją wdzięczność za pomoc płynącą cały czas od polskiego społeczeństwa. Na deskach Festiwalowego Amfiteatru wystąpią również: KAZKA, Jerry Heil, WELLBOY, DAYTON, Marianna Druzhynets. Gościem specjalnym wydarzenia będzie SARIUS.

Teatralny koncert „Odczuj Ukrainę” to podróż od wydarzeń, które obecnie dzieją się w Ukrainie, do odczucia szczęścia, bólu, spokoju i wiary w zwycięstwo ukraińskich sił zbrojnych i za wsparcie całego świata.

Fundacja Charytatywna „Głos Kobiet Ukrainy” zorganizowała to wydarzenie w ramach pomocy kobietom Ukrainy w Polsce i wdzięczności polskiemu narodowi, od którego otrzymuje pomoc i wsparcie. 

Celem koncertu jest zbiórka funduszy na pomoc kobietom i dzieciom, które zostały poszkodowane w związku z wojną w Ukrainie oraz wszystkim ludziom, którzy potrzebują opieki i zabezpieczenia.

Bilety w cenach 90 zł, 150 zł, 200 zł i 250 zł. 

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

 

24.07

Cygański Tabor

pl. Unii Europejskiej

START godz. 16.00
Oryginalna muzyka romska dopełniona barwnymi strojami i żywiołowym tańcem zagości w piąty festiwalowy weekend w Mrągowie na Placu Unii Europejskiej zagości Cygański Tabor Papuszy wraz z koncertem  jubileuszowym – 65 lat Artystycznej Wędrówki Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno. Prócz muzycznej wędrówki będzie można posłuchać cygańskich bajek, wykonać romską kolorowankę oraz zrobić własnego podpłomyka okraszonego pyszną konfiturą.

Cygański Teatr Muzyczny TERNO to jeden z najlepszych zespołów romskich w całej Europie. Działa na światowych scenach od ponad 60 lat. Swój profesjonalizm i uznanie zawdzięcza Edwardowi Dębickiemu – założycielowi i kierownikowi artystycznemu, wirtuozowi akordeonu. Postać to wyjątkowa, a dowodem niech będzie fakt, że to jedyny Rom uhonorowany medalem Zasłużony Kulturze „Gloria Artis”.

WSTĘP BEZPŁATNY

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL