Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

28.07

Westernowe Granie z potańcówką

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku

Skwer Jana Pawła II

START godz. 19.00
Tanecznym krokiem rozpoczniemy legendarny Piknik Country w Mrągowie. Już w czwartek energetyczną muzykę country i znakomitą interakcję z publicznością zapewni Droga na Ostrołękę. A naukę tańca liniowego zapewni Silesian Line Dance.
WSTĘP BEZPŁATNY

29-30.07

Piknik Country & Folk

Amfiteatr

START godz.19.30
Najstarszy i największy Festiwal Muzyki Country w Polsce i jeden z najbardziej prestiżowych wydarzeń europejskich związanych z tym gatunkiem muzyki Każdy, kto choć raz był uczestnikiem tej imprezy wie, że jest to wydarzenie wykraczające daleko poza tylko muzyczny wymiar, jest zjawiskiem kulturowym, adresowanym do odbiorców różnych pokoleń. Chyba najpiękniej położony Amfiteatr w Polsce staje się przez dwa dni miejscem magicznym, wypełnionym muzyką, tańcem i niesamowitą energią podczas wielogodzinnych koncertów. Miejscem niezapomnianej zabawy dla fanów prawdziwej rozrywki. Tak będzie i w tym roku!

Zagranicznymi gwiazdami tegorocznego Pikniku będą znakomici artyści – GEORGE HAMILTON V (USA) i najlepszy europejski zespół muzyki country MUSIC ROAD PILOTS (Niderlandy). Polską scenę country reprezentować będą każdego dnia festiwalu znani i lubiani wykonawcy, związani z Piknikiem już od wielu lat.

W piątkowy (29.07) wieczór odbędzie się także koncert pn. „Polskie Premiery Country”, wystąpią między innymi: Klaudia Magica, TRIO, Karolina Jastrzębska, Joanna Dove, a gwiazdami tego koncertu będą Siostry Melosik, które zaśpiewają piosenki z właśnie co wydanej przez siebie płyty.

Wydarzeniem sobotniego (30.07.) programu będą dwa monograficzne koncerty. W pierwszym usłyszymy największe przeboje z repertuary KENNY ROGERSA (choćby „Lucille”, czy „Islands In The Stream”), a drugi przypomni nam wielką, historyczną postać muzyki country HANKA WILLIAMSA i jego ponadczasowe piosenki (bo kto nie zna utworów „Jambalaya”, „Lovesick Blues”, czy „I Saw The Light”?). W obu wystąpią polscy wykonawcy wsparci zagranicznymi gośćmi.

Piknik Country w Festiwalowym Amfiteatrze bilety:
• Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
• Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.
• Bilety Premium: najlepsze miejsca siedzące.
• Bilety VIP: najlepsze miejsca siedzące, możliwość wejścia za kulisy festiwalu i na próby, możliwość spotkania z artystami.
BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

29-31.07

Piknik Country w mieście

pl. Unii Europejskiej, Skwer Jana Pawła II

Bezpłatne piknikowe imprezy w przestrzeni miasta. Podobnie jak w latach poprzednich scena miejska na Placu Unii Europejskiej gościć będzie znanych i lubianych wykonawców muzyki country. W ciągu trzech dni usłyszymy: West Band, Strefa 50, R O Z E N, Blue Jay Bird, Caroline & The Lucky Ones, Alabama Band, Wojtek Dudkowski, Teren C, Electric Cowboys, Cezary Makiewicz & Koltersi. Za taneczną stronę wydarzenia odpowiada Silesian Line Dance.
WSTĘP BEZPŁATNY

31.07

Parada Country

Więcej informacji wkróce.

 

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL