Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

26.08

POZA CZASEM – teatr uliczny

przy Mrągowskim Centrum Kultury

START GODZ. 20.00

Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjny teatr uliczny „Poza Czasem”, który odbędzie się w piątek, 26 sierpnia o godz. 20.00 na Placu Piłsudskiego w Mrągowie.

Spektakl w wykonaniu TEATRU AKT  to metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w nieznane, w głąb własnej wyobraźni. Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową.  Aktorzy w swoim pokazie w pomysłowy i lekki sposób ukażą wszystkie aspekty czasu. Wskażą też drogę ucieczki od szarej i często monotonnej rzeczywistości. Ucieczki do niczym nieskrępowanego świata fantazji.

Reżyseria – Agnieszka Musiałowicz i zespół
Scenografia – Tomasz Musiałowicz, Hektor Werios
Muzyka grana na żywo – Dominik Strycharski i Grzegorz Szyma

WSTĘP WOLNY

27.08

FEN – Fight Exclusive Night z TV Polsat

Amfiteatr

START GODZ. 18.00
Scena Festiwalowego Amfiteatru nad jeziorem Czos w sobotę, 27 sierpnia br., stanie się areną zmagań MMA i K-1. FEN po raz pierwszy w swojej historii zawita do Mrągowa, gdzie zorganizuje galę w pięknie usytuowanym Amfiteatrze. W walce wieczoru wystąpi ukraińska mistrzyni, Ekaterina Shakalova, która po raz pierwszy będzie broniła pasa w kategorii koguciej. Po roku przerwy do klatki wraca bohater suwalskiej publiczności, Damian Bujkowski. Kolejnym bohaterem mrągowskiej edycji będzie autor jednego z najszybszych nokautów w historii FEN, Marcin Filipczak. Rywali tych zawodników kibice poznają wkrótce.

FEN to największa w Europie federacja organizująca walki na zasadach MMA i K-1 z siedmioletnią historią. Podczas 30 zorganizowanych wydarzeń kibice byli świadkami blisko 300 pojedynków na najwyższym sportowym poziomie. Teraz FEN zagości w Mrągowie.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

28.08

LOTTO Triathlon Energy Mrągowo 2022

Ekomarina

Mrągowo po raz kolejny zamknie cykl LOTTO Triathlon Energy! Pod koniec sierpnia w mieście nad Czosem zostaną uhonorowani najlepsi zawodnicy, którzy na przestrzeni od maja do sierpnia uzyskają najlepsze wyniki i zostaną sklasyfikowani w generalnej tabeli wyników sportowego przedsięwzięcia.

Mrągowo to sprawdzone miejsce do rywalizacji triathlonowej, znakomita trasa pływacka na jeziorze Czos, mazurskie pagórki na trasie rowerowej oraz bieg przepiękną promenadą wzdłuż jeziora Czos obok mrągowskiego amfiteatru. Jestem niezmiernie rad, że po raz kolejny zakończymy cykl LOTTO Triathlon Energy w tym miejscu – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło.

REJESTRACJA [KLIKNIJ TUTAJ]

Szczegółowe informacje dla zawodników [KLIKNIJ TUTAJ]

28.08

Michał Wiśniewski Akustycznie

Amfiteatr

START GODZ. 20.00
A NIECH GADAJĄ… Pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Usłyszymy na nich największe przeboje Michała i zespołu Ich Troje, w wersjach akustycznych, na żywo! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Ten koncert z pewnością pozostanie na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie w mieście nad Czosem! Podczas imprezy w Festiwalowym Mrągowie usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie.

Oprócz największych hitów Michała, takich jak „A wszystko to…” , „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory takie jak „A niech gadają”, „Mandy”, „Nienawiść” , „Czekanie”, „Papierosy, wóda, sex”, czy „Zawsze naprzód nigdy wstecz”.

Muzyczna uczta potrwa 120 minut.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

BILET NORMALNY – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS – Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILET SPONSOR PACKAGE – Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL