Festiwalowe Mrągowo - weekend I

Hip-Hop Wakacje

Weekend I

29 czerwca 2024

Hip-Hop Wakacje

Plac Unii Europejskiej

START godz. 16.00

Wakacje w przestrzeni miejskiej rozpoczną się w rytmach hip-hopu! Nie zabraknie debitów, emocjonującej bitwy freestyle i beatboxu. Na scenie na placu Unii Europejskiej pojawią się znani i lubiani artyści. Nie może Was tam zabraknąć – wstęp bezpłatny!

W programie:
16:00: Konkurs Debiutów, Bitwa FREestyle, Bitwa BEATBOX
18:30: DJ BRD, Trriio, RudxBwoy, Maggy Moroz, Ćwiku / Martin, NWDZ & Wiatrak, Anioł Kozi DMK Zimek
21:30: Spółka ZOO (Frosti, Berson, Włodar i Mario)

Konkurs DEBIUTY: Konkurs DEBIUTY to otwarty konkurs dla hiphopowych ekip i solowych MC’s. Celem jest umożliwienie młodzieży publicznej prezentacji umiejętności, promocja talentów i motywowanie młodych artystów do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności. Wspieramy osoby uzdolnione i propagujemy kulturę Hip-Hop wśród dzieci i młodzieży.

Bitwa Beatbox: Bitwa Beatbox polega na tworzeniu dźwięków za pomocą aparatu mowy. Ważne jest opracowanie dźwięków na wdechu i wydechu oraz ułożenie utworu wykonywanego wyłącznie głosem. Beatboxerzy ciągle uczą się nowych dźwięków i kombinacji, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny.

Freestyle: Freestyle to forma improwizacji muzycznej z podkładem lub bez niego, w której tekst jest rapowany bez konkretnej struktury. Najczęściej opiera się na danym temacie (losowym lub dotyczącym aktualnej sytuacji) i jest jednym z najważniejszych elementów kultury Hip-Hop.

Nie może Was tam zabraknąć! Będzie energia, pasja i niesamowita atmosfera! Do zobaczenia na Placu Unii Europejskiej!

Spółka ZOO (Frosti, Berson, Włodar, Mario): Spółka ZOO to formacja hip-hopowa, która zdobyła szerokie uznanie w Polsce dzięki swoim energetycznym występom i mocnym tekstom. Skład tworzą Frosti, Berson, Włodar i Mario, każdy z nich wnosi unikalny styl do grupy.

DJ BRD: Znany ze swoich dynamicznych setów i umiejętności łączenia różnych gatunków muzycznych, DJ BRD jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów na polskiej scenie hip-hopowej.

Triiio: Trriio to młody, obiecujący zespół, który w krótkim czasie zdobył popularność dzięki swojej innowacyjnej muzyce i świeżemu podejściu do hip-hopu.

RudxBwoy: RudxBwoy to artysta, który w swojej twórczości łączy elementy hip-hopu z reggae i dancehall, tworząc unikalny i porywający styl muzyczny.

Maggy Moroz: Maggy Moroz to utalentowana raperka i wokalistka, znana ze swojego charyzmatycznego stylu i głębokich tekstów, które poruszają ważne społeczne i osobiste tematy.

Ćwiku / Martin: Duet Ćwiku i Martin to zgrana para artystów, którzy dzięki swoim dynamicznym występom i chemii na scenie zyskali wielu fanów.

Anioł Kozi DMK Zimek: Znani z energetycznych i pełnych pasji występów, Anioł Kozi DMK Zimek to formacja, która zawsze dostarcza niezapomnianych wrażeń na scenie.

NWDZ & WIATRAK: Dwóch młodych, utalentowanych i skromnych chłopaków, którzy swoją znajomość zamienili w Band. Chłopaki piszą teksty, robią muzykę i kręcą klipy. Łapią życie całymi garściami i tym chcą się z Wami dzielić. Tego wieczoru dostarczą Wam masę dobrej zabawy!

Do zobaczenia na Hip-Hop Wakacje 2024!

WSTĘP BEZPŁATNY.

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

Hip-Hop wakacje

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Folk Weekend

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Święto Miasta

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend z duszą

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Legendarny Piknik Country

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Weekend Gwiazd

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

Serce Mazur

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne przeboje

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowa nuta

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

Święto Maślanki Mrągowskiej

Weekend X