Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne przeboje

Weekend VIII

11 – 12 sierpnia 

Festiwal Weselnych Przebojów

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 20.00
Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. W amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie będziemy świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Przed nami festiwal pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy. Kolejna już edycja potrwa 2 dni – piątek 11 sierpnia – sobota 12 sierpnia 2023 o godz. 20:00 w Mrągowie.

Impreza skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja POLSAT.

Dzień Pierwszy – 11 sierpnia
Classic, Sławomir, Masters, Helena Vondrackova, Playboys, Boys, Szpilki, Akcent (Zenon Martyniuk), Boney M, Weź nie pytaj, Francesco Napoli, Mariusz Kalaga, Mig.

Dzień Drugi – 12 sierpnia
Don Vasyl, Cygańscy Książęta, Dziani, Elza, Halina Mlynkowa, InoRos, Daj to Głośniej, Andre, Mejk, Classic, Kapela Ciupaga, Krywiń, Filip Lato.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

I kategoria – 209 zł – od 11.07 zmiana na 219 zł
II kategoria – 189 zł – od 11.07 zmiana na 199 zł
III kategoria – 169 zł – od 11.07 zmiana na 179 zł
IV kategoria – 129 zł – od 11.07 zmiana na 139 zł

Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

Bilety Premium – 280 zł – najlepsze miejsca + oddzielne wejście

Regulamin

 13 sierpnia

Koncert zespołu Oreada

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku

Skwer Jana Pawła II – molo

START godz. 17.00
Cykl Letnich Koncertów na Deptaku

OREADA – to sześcioosobowy zespół, który powstał w 2016 roku w Moszczenicy (powiat piotrkowski, województwo łódzkie). Swoją twórczość muzycy nazywają FolkOFFem, ponieważ ich autorskie kompozycje to spotkanie muzycznej alternatywy z szeroko pojętą tradycją. Choć istotną rolę w kreowaniu brzmieniowej panoramy odgrywają tu skrzypce, mandolina, akordeon czy flety, rezultat końcowy wymyka się prostym klasyfikacjom, bo ściśle splata się z elementami rocka, funku, ambitnego popu, jazzu, reggae czy nawet piosenki poetyckiej. Wokalistka, w zależności od kontekstu, potrafi użyć białego głosu, ale i zabrzmieć jak jazzowa diva. To spotkanie różnych światów słychać także w tekstach, w których słowiańskie stwory z ludowych wierzeń sąsiadują z refleksjami na temat relacji człowieka z Matką Naturą, a pogańskie zwyczaje i zabobony stanowią integralną część życia współczesnego mieszkańca kraju nad Wisłą.
WSTĘP BEZPŁATNY 

 14 sierpnia

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – 90., To się nie powtórzy

Festiwalowy Amfiteatr nad jeziorem Czos

START godz. 18.00

Lata 90. to fantastyczny czas dla muzyki. Dziewiczy wówczas teren zapełniony został pięknymi piosenkami, które zagościły w naszych duszach. Pod wpływem tych melodii uwalniają się dawno schowane emocje, nasiąknięte beztroską, młodzieńczością i najlepszymi wspomnieniami.

Varius Manx króluje na polskich parkietach od lat 90. Wszyscy tańczyliśmy w tamtym czasie do takich piosenek jak „Ruchome piaski”, „Kiedy mnie malujesz” czy „Wolne ptaki”.

Po świętowaniu swojego jubileuszu 30-lecia zespół postanowił zebrać esencję swojej twórczości i przenieść nas z powrotem do lat 90. Podczas koncertów czekają na nas niesamowite niespodzianki i doznania.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

Hip-Hop wakacje

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Mocne uderzenie

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend komedii

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Legendarny Piknik Country

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

Serce Mazur

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne przeboje

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowa nuta

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X