Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne klimaty

Weekend VIII

12.08

Festiwal Weselnych Przebojów z TV Polsat

Amfiteatr

START godz. 20.05
Wydarzenie pełne miłości, muzyki i świetnej zabawy. Huczne zaślubiny świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

Pierwszego dnia Festiwalu wystąpią: Masters, Classic, Boys, Sławomir, Golec uOrkiestra, Top Girls, Wojciech Gąssowski, Don Vasyl, Mariusz Kalaga, Staszek Karpiel Bułecka, Zespół Hamak, Power Play, Urszula, BRAThANKI.

Drugiego dnia, podczas największego wesela w Polsce odbędzie się 25-lecie zespołu Ich Troje. Gościnnie wystąpią również: Doda, Nocny Kochanek.

Całość transmitowana będzie w telewizji POLSAT.

Bilety dla osób zameldowanych w Mrągowie są imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników Festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. WAŻNE – bilety w sprzedaży tylko online do 1 czerwca! (III i IV kategoria).

Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

Bilety VIP – najlepsze miejsca + oddzielne wejście.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

Planowane zakończenie imprez o godz. 23.00.

13.08

Festiwal Weselnych Przebojów – Poprawiny

Amfiteatr

START godz. 20.00
Poprawiny to obowiązkowy punkt po Weselu. Impreza znajduje się na szczycie listy wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

BILETY [KLIKNIJ TUTAJ]

Planowane zakończenie imprez o godz. 23.00.

14.08

Koncert Laboratorium Pieśni

Cykl Letnich Koncertów na Deptaku

Skwer Jana Pawła II

START godz. 18.00
Kobiecy zespół pieśniarek zagości w Mrągowie. W ramach tzw. koncertów na deptaku wystąpi Laboratorium Pieśni – Song Laboratory (world/etno/spiritual/mystic folk music). Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne (ukraińskie, bułgarskie, białoruskie, serbskie, albańskie, bośniackie, polskie, a także gruzińskie, skandynawskie, oksytańskie i wiele innych), które wykonywane są zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów (m.in. shruti box, dzwonków, przeszkadzajek, fletu, kalimby, mis, gongu), wnosząc w pieśni tradycyjne nową aranżację, przestrzeń improwizacji głosowych, inspirowanych dźwiękami natury, często intuicyjnych, dzikich, kobiecych.
WSTĘP BEZPŁATNY 

 

Festiwalowe Mrągowo. Dobre emocje.

Festiwale / Wydarzenia

Festiwalowe Mrągowo - weekend I

W rytmie wakacji

Weekend I

Festiwalowe Mrągowo - weekend II

Święto Miasta

Weekend II

Festiwalowe Mrągowo - weekend III

Śmiechem Żartem

Weekend III

Festiwalowe Mrągowo - weekend IV

Weekend Komedii

Weekend IV

W cygańskich rytmach

Weekend Kultur

Weekend V

Festiwalowe Mrągowo - weekend VI

Dziki Zachód

Weekend VI

Festiwalowe Mrągowo - weekend VII

W rytmie rozrywki

Weekend VII

Festiwalowe Mrągowo - weekend VIII

Weselne Klimaty

Weekend VIII

Festiwalowe Mrągowo - weekend IX

Kresowe Serca

Weekend IX

Festiwalowe Mrągowo - weekend X

W sportowym stylu

Weekend X

VISIT MRĄGOWO
mck logo
festiwalove mragowo logo

ul. Ratuszowa 5, 11-700 Mrągowo

       
© Festiwalowe Mrągowo  |  Polityka prywatności

PROJEKT I WYKONANIE: NUMITOR.PL